EN | TR


Artilat Doğal Lateks Yatak

LATEKS YATAKLAR HAKKINDA


Lateks yataklar kauçuk ağacının sütünden imal edilmektedir. Kauçuk ağacından alınan süt en yeni ve yüksek teknolojiyle işlenerek evinize kadar gelmektedirler.

Artilat Latex Ürünleri %100 Doğal olarak üretilmektedir. İçerisinde herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır. Kendiniz ve çocuğunuz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerimiz uluslararası bağımsız denetim kurumlarınca düzenli olarak denetlenerek takip edilmektedir. Bunları Sertifikalar sayfamızdan da görebilirsiniz.

Lateks yataklar doğasından dolayı antibakteriyeldir. Statik elektrik yüklenmemektedir ve bu sebeple daima nötr elektriklenme söz konusudur. Böylece gece boyunca daha az gerilimle uykunuzu yaşayabilirsiniz.

Lateks yataklar yapısı gereğince delikli yapılara sahiptirler. Bu sebeple sürekli olarak hava sirkülasyonu sağlamaktadırlar. Bu da yatağın içerisinde daima temiz hava barınmasından dolayı yatak içerisindeki bakterilerin üremesini sıfıra kadar indirerek antibakteriyelliği en iyi şekilde sağlamaktadır. Ayrıca bu hava sirkülasyonundan dolayı yatağınız sürekli olarak serin kalmaktadır. Ortamdaki havayla birlikte kendisini en iyi şekilde soğutarak terleme problemlerinize de en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.
Copyright © 2015 Artilat Türkiye. All rights reserved.